День святого Миколая

Дата: 19-12-2017, 11:13

   Найбільше цього свята чекає українська дітвора. У своїй уяві хлопчики та дівчатка, здебільшого, малюють таку картину: сивобородий чоловік із величезним мішком, в якому безліч подарунків, спускається з небес і у супроводі своїх помічників – ангелика та чортика, непомітно підкладає під подушку коробки з дарунками або прутики. Те чи інше він кладе тоді, коли начебто одержує вказівку від янгола, який переконує, що впродовж року дитина була слухняна, чи від чортика, який згадує, у чому малеча прогрішилась.
  У грудні довгі ночі і такі короткі дні, але час у передсвятковій метушні летить дуже швидко. Не встигли оглянутись - як уже і Свято Миколая ! А це особливе свято і для малих, і для дорослих. Його однаково чекають діти Франції та Німеччини, Голландії й Італії, Львова і нашого Колківського НВК та маленьких діток садочка «Дюймовочка», бо усім так хочеться відчути таємничий прихід Святого Чудотворця. Школярі чекали на свого покровителя, доброго Духа. Хлопчики і дівчатка, щоб отримати гарного подарунка від Миколая, намагалися добре вчитися, поважати старших, допомагати батькам.
  Вже другий рік поспіль стало доброю традицією проведення акції в Колківському НВК по збору іграшок на дитячий садочок «Дюймовочка». Всі учні школи активно прийняли участь у акції. Всі дошкільнята були приємно здивовані та надзвичайно щасливими від отриманих подарунків.
   Найбільше здивувалася дошкільна малеча, коли до них в садочок  прийшов Миколай  разом зі своїми помічниками:  Ябіда,  чортик Антипко, звірята – всі веселили діток, розказували, що чекає на неслухняних дітей, а що на дуже слухняних та добрих.
  Чемним  і слухняним дітям Святий  Миколай дарував (тобто клав під подушку) солодощі та інші подарунки, неслухняним – палицю або прутики – пересторогу на майбутнє.
  Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро,не ображати нікого, не сваритися.  Ще довго лунала пісня «Ой хто, хто 
Миколая любить» та веселий сміх щасливих дітей. Діти дякували Миколаю за подарунки та просили у Господа  щасливої долі тим, хто подарував їм таке веселе свято – а саме учням  9 класу Колківського НВК та класному керівнику Мусі Наталії Миколаївні.

  День святого Миколая

 

  День святого Миколая

 

  День святого Миколая

 

  День святого Миколая

 

  День святого Миколая

 

  День святого Миколая

 

  День святого Миколая

 

  День святого Миколая

 

  День святого Миколая

 

  День святого Миколая

 

  День святого Миколая

 

  День святого Миколая

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно