Фестиваль "Різдвяні піснеспіви"

Дата: 15-01-2018, 18:36

     В Вифлеємі радість стала,
Зірка в небі засіяла,
В Вифлеємі Син родився,
Він у Бога воплотився
Від Пречистої Марії.
   Різдво – найдивовижніше і найулюбленіше свято в усьому світі. Ми, українці, найбільше очікуємо його приходу. Це свято приносить нам тепло і радість у кожну родину. Радість, яка триває вже понад два тисячоліття і пригадує нам воплочення Господнє – Його Різдво. Наш народ за час свого існування збагатився багатьма різними обрядовими дійствами: колядки, вертепи та самі ж приготування до свята, про яке ми так багато знаємо.
  По-різдвяному затишним видався день 14 січня в Колках. Саме на Василів день, припав  сьомий традиційний сільський фестиваль колядок та щедрівок "Різдвяні піснеспіви",який відбувся в Колківському будинку культури і якого започаткували сім років назад настоятель нашого місцевого храму "Всіх Святих"- отець Андрій та матушка Ірина. Це вражаюче дійство безумовно було варте уваги! Воно насправді єднає людей, запалюючи в їхніх серцях вогник надії на краще, любові та умиротворення. Адже на одній сцені відбулися виступи різних колективів,в їхньому виконанні зазвучали різноманітні колядки та щедрівки, дуже радісні й піднесені, в яких йшлося про біблійні події народження Христа у Вифлиємському Вертепі,з'явлення Ангела пастухам,а також величання Пречистої Діви Марії.
  Педагогічний колектив Колківського НВК приємно вразив глядачів своїм співом та різдвяними привітанням. Затамувавши подих,всі присутні в залі уважно спостерігали за діями,які розгорталися у Різдвяному Вертепі.
Радісно звеселили усіх нас своєю колядою учні 11- класу Колківського НВК.
   Нехай ці різдвяні свята надихають на добрі справи усіх нас, а Вифлеємська зоря надасть віри у себе та щасливе майбутнє України. Дай Боже, щоб на наступний рік, на Різдво, ми славили Бога  колядками  у мирній Україні, зі спокоєм та впевненістю.

Фестиваль "Різдвяні піснеспіви"

 

Фестиваль "Різдвяні піснеспіви"

 

Фестиваль "Різдвяні піснеспіви"

 

Фестиваль "Різдвяні піснеспіви"

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно