ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ

Дата: 8-02-2020, 17:13

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ
Вже стало доброю традицією у Колківському ЗЗСО щороку проводити вечір-зустріч з юністю.
Ось і цього року 8 лютого у стінах рідної школи зібралися випускники,які закінчили школу 10, 20, 30, 40, та 50 років.
Для кожного колишнього випускника школа – це віконце у країну знань. А зустріч із шкільним минулим – це завжди свято, оскільки є можливість пригадати добрих друзів, цікаві уроки, веселі перерви, екскурсії…А найголовніше – це довгожданна зустріч із улюбленими вчителями, які посіяли у серцях колишніх дітей зернинки розуму та добра, навчили любити свій рідний край.
Теплі слова ведучих були звернені саме до них – педагогів , добрих, терплячих, розумних, завжди з іскорками любові в очах. Присутні в залі привітали їх бурхливими аплодисментами. Завжди з теплотою у серці випускники Колківської школи будуть згадувати своїх вчителів . А пам’ять про тих,які не змогли прийти,бо вже відійшли у вічність, вшанували хвилиною мовчання. Протягом усього вечора Зустрічі з юністю панувала тепла і доброзичлива атмосфера свята. Звучали пісні у виконанні учнів закладу. Запальними танцями вітали присутніх і молодші школярі. Своїм виступом вони викликали щирі посмішки присутніх. У ніжній мелодії вальсу поколінь закружляли пари учнів початкових класів, старшокласників та вчителів закладу.
Зі словом привітання до гостей звернувся директор ЗЗСО – Покидько Петро Дмитрович. Він щиро подякував випускникам школи за те, що вони не забувають стежину в рідну школу, звідки вони вилетіли в широкий світ.
Пролунав шкільний дзвінок! Але тепер він покликав не в шумний клас, не на уроки. Він попросив пригадати шкільні роки, такі багаті на прекрасні спогади…
Завершилася урочиста частина вечора вручанням святкового короваю гостю, що найдалі живе. Далі в програмі були зустрічі, таке довгожданне спілкування зі своїми вчителями та однокласниками…
Шкільним коридором, як колись, проходили випускники, довго гомоніли у класах, сидячи за шкільними партами. У цей незабутній вечір зустрічі з дитинством довго не стихали голоси у Колківському ЗЗСО.
Свято – зустріч випускників дала можливість всім присутнім на декілька годин поринути у шкільний, найяскравіший час у житті, у спогади про веселе і безтурботне дитинство, ще раз перегорнути сторінку шкільного життя. Усі випускники Колківської школи були вдячні за святковий концерт, присвячений саме їм, колишнім учням рідної школи.

А їхня Альма Матер дуже гордиться своїми випускниками . Роки летять, але рідна школа не старіє, пам’ятає усіх випускників і гостинно запрошує уже на уроки шкільного дитинства…

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ

 

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ

 

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ

 

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ

 

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ

 

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ

 

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ

 

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ

 

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ

 

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ

 

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ

 

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

На сайті

 

Голосування