Рівненської ОДА

Провідник по сайту  »   » » Результати спортивних змагань за 22-28.02.16

Результати спортивних змагань за 22-28.02.16

Футзал

24 лютого в м.Костопіль відбувся чемпіонат області з футболу серед дівчат 2001р.н. і молодших. У змаганнях прийняла участь команда Дубровицької ДЮСШ до складу якої увійшли дівчатка Залузького НВК, Берестівського НВК, Колківського НВК, Людинської ЗОШ. У підсумку змагань наша команда посіла друге місце перегравши команди м. Сарни 9-0, м.Костопіль 5-2, Олімпієць (Костопільський р-н) 4-0, але на жаль поступилися переможцям команді м. Гоща 1-3. Гравець нашої команди Котяш Ірина стала кращим гравцем чемпіонату.

Волейбол

28 лютого у спортзалі Орв’яницького НВК, відбувся турнір з волейболу на приз Кренденсира.Г.К. У змаганнях прийняли участь команди : відділу освіти м.Дубровиця, с. Залужжя, с. Озерськ і господарі турніру команда с.Орв’яниця.Після напружених поєдинків переможцями стали волейболістки відділу освіти, срібло у представниць с. Залужжя, бронзові нагороди дісталися спортсменкам с. Озерськ.

Результати спортивних змагань за 22-28.02.16Результати спортивних змагань за 22-28.02.16Результати спортивних змагань за 22-28.02.16Результати спортивних змагань за 22-28.02.16Результати спортивних змагань за 22-28.02.16

Шашки.

27 лютого на базі будинку культури с.Колки відбувся I етап Дубровицького району з шашок . Для участі в змаганнях прибуло 33 учасника серед школярів і дорослих. Серед школярів перемогу здобув вихованець Залузького НВК Жакун Іван,друге місце також у школяра з Залужжя Яцути Сергія, бронза у Долюка Володимира з Дубровицького НВК. Серед дівчат перемогу здобула Адрієвська Тетяна, срібло у Таборовець Альони обидві з Колківського НВК, а третє місце у Котяш Альбіни з Залузького НВК. Серед дорослих найсильнішим виявився представник с.Берестя Красько Михайло з результатом 5,5 очка, другим став представник с.Залужжя Котяш Григорій, третім дубровичанин Ткачук Андрій.

Бокс

Протягом трьох днів у м. Рівне відбувався обласний турнір з боксу на приз Дмитрієва у якому прийняло участь біля 200 учасників. Прийняли участь у змаганнях і двоє юних боксерів Дубровицької ДЮСШ. У підсумку Кохтюк Масим ( Дубровицький НВК) та Шиліпук Роман ( Селецький НВК) впевнено пройшли всю турнірну дистанцію здобуваючи перемоги поступившись лише у фіналах,посіли другі місця у своїх вагових категоріях, що стало для всіх приємною несподіванкою.

• Переглядів: 5 683
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9